+48 703 803 033 biuro@transport.legenc.com

Zadzwoń do profesjonalnej wypożyczalni w Przemkowie

Busy 9-osobowe | Busy dostawcze i specjalistyczne | Samochody osobowe

Wypożyczenia busów 9-osobowych

Busy 9-osobowe

Wypożyczalnia oferuje komfortowe i nowoczesne busy oraz samochody dostawcze w Przemkowie. To świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują przewieźć większą liczbę osób lub ciężkie i duże rzeczy. Auta z pełnym wyposażeniem i w idealnym stanie technicznym.

Tanie usługi wypożyczeń busów dostawczych

Busy dostawcze i specjalistycze

W ofercie naszej wypożyczalni znajdują się również pojazdy specjalistyczne, jak lawety samochodowe, auto-lawety, izotermy chłodnie, samochody z plandeką oraz przyczepki. Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią lawet i pojazdów specjalistycznych w Przemkowie.

Najlepsze usługi wypożyczeń samochodów osobowych

Samochody osobowe

Nasza firma to także wypożyczalnia samochodów osobowych. Auta z pełnym i bogatym wyposażeniem. Wypożyczalnia aut osobowych Przemków zapewnia wysoki komfort podróżowania.

Dodatkowe informacje

  • Jest u nas możliwy jest także wynajem samochodu na wyjazd zagraniczny.
  • Możliwy wynajem pojazdu wraz z kierowcą
  • Oferowane przez nas pojazdy objęte są pełnym ubezpieczeniem OC, AC, NNW oraz pakietem Assistance ważnym na terenie całej Europy oraz w najbogatszej dostępnej wersji.
  • Busy wyposażone są w dwustrefową klimatyzację, pełną elektrykę, czujniki parkowania, podłokietniki w tylnej części, światła led i wiele innych przyjaznych rozwiązań
  • Miejsce odbioru pojazdu do uzgodnienia

Dopytaj o szczegóły oferty wypożyczeń pojazdów w Przemkowie

Chcesz uzyskać szczegółowych informacji? Zadzwoń lub napisz wiadomość, a odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy szczegóły oferty.