+48 703 803 033 biuro@transport.legenc.com

Zamów kompleksową pomoc drogową w Zatwarnicy

Pomoc 24h | Autoholowanie lawetą | Bezpieczne i profesjonalne holowanie | Dojazd do serwisu zaraz po wypadku
Kompleksowe usługi pomocy drogowej w Zatwarnicy

Pomoc drogowa Zatwarnica – Błyskawiczna pomoc

Usługi holownicze z firmą Transport Legenc na terenie Zatwarnicy to profesjonalne usługi pomocy drogowej, oparte na wieloletnim doświadczeniu i wielu pozytywnych opiniach klientów.

Działalność pomocy drogowej obejmuje teren całego województwa podkarpackiego. Nasi doświadczeni oraz przeszkoleni pracownicy dojadą praktycznie w każde, nawet trudno dostępne miejsce w którym Państwo się znajdują, nawet w ekstremalnych warunkach.

Nawet najlepszym kierowcom może zdarzyć się zwykła awaria lub kolizja, dlatego usługi pomocy drogowej są oferowane całodobowo, siedem dni w tygodniu. Wiemy że dla każdego klienta liczy się czas, dlatego nasi pracownicy postarają się być na miejscu w ekspresowym czasie.

Autolaweta – na terenie  Podkarpacia

 

Firma posiada w swojej flocie profesjonalne lawety do transportu lądowego samochodów osobowych i dostawczych 3,5 tony i powyżej. Laweta jest również dostępna w Zatwarnicy. Samochody są profesjonalne i dobrze przygotowane do każdych warunków holowania. Za pomocą wyciągarki Twój samochód bezpiecznie wjedzie na platformę i zostanie przewieziony do punktu docelowego po wcześniejszym zabezpieczeniu pasami do mocowania pojazdu.

 

Usługi pomocy drogowej w Zatwarnicy

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI DOTYCZĄCYCH POMOCY DROGOWEJ w Zatwarnicy?

W celu uzyskania większej ilości szczegółów skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz udzielą szczegółów dotyczących pomocy drogowej.