+48 703 803 033 biuro@transport.legenc.com

Zamów kompleksową pomoc drogową w Wetlinie

Pomoc 24h | Autoholowanie lawetą | Bezpieczne i profesjonalne holowanie | Dojazd do serwisu zaraz po wypadku

Pomoc drogowa Wetlina – Holowanie samochodów

Usługi holownicze z firmą Transport Legenc to profesjonalne usługi pomocy drogowej, oparte na wieloletnim doświadczeniu i wielu pozytywnych opiniach klientów.

Działalność pomocy drogowej obejmuje teren całego województwa podkarpackiego. Nasi doświadczeni oraz przeszkoleni pracownicy dojadą praktycznie w każde, nawet trudno dostępne miejsce w którym Państwo się znajdują, nawet w ekstremalnych warunkach.

Usługi pomocy drogowej w Wetlinie

Tania laweta – podkarpacie

Firma posiada w swojej flocie profesjonalne lawety do transportu lądowego samochodów osobowych i dostawczych 3,5 tony i powyżej. Laweta jest również dostępna w Wetlinie. Samochody są profesjonalne i dobrze przygotowane do każdych warunków holowania.

Nawet najlepszym kierowcom może zdarzyć się zwykła awaria lub niespodziewana kolizja, dlatego usługi pomocy drogowej są oferowane całodobowo, siedem dni w tygodniu. Zdajemy sobie sprawę z tego że dla każdego klienta liczy się czas, dlatego nasi pracownicy postarają się być na miejscu w ekspresowym czasie.

 

Kompleksowe usługi pomocy drogowej w Wetlinie

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI DOTYCZĄCYCH POMOCY DROGOWEJ W Wetlinie?

W celu uzyskania większej ilości szczegółów skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz udzielą szczegółów dotyczących pomocy drogowej.

Gwarantujemy

Wieloletnie doświadczenie

Skuteczność

Pewność i zaufanie