+48 703 803 033 [email protected]

Pomoc Drogowa Solina | Auto Laweta w Solinie

Pomoc 24h | Autoholowanie lawetą | Bezpieczne i profesjonalne holowanie | Dojazd do serwisu zaraz po wypadku

Usługi pomocy drogowej w Solinie

Holowanie Solina

Autoholowanie z naszą firmą jest bezpieczne i sprawdzone, nie musisz też martwić się o swój budżet. Nasz pracownik wcześniej przedstawi Ci kalkulację usługi holowania. A kiedy naprawa usterki na miejscu nie będzie możliwa, dostarczymy Twój pojazd do najbliższego serwisu, lub do tego, który nam wskażesz. Nasza laweta dotrze w najtrudniejsze rejony Polski, żeby zapewnić pomoc na drodze Tobie i Twojemu pojazdowi. Już w ciągu kilku chwil będziemy gotowi do usunięcia pojazdu z drogi i transportu do wyznaczonego celu, szybko i bezpiecznie. Jeśli interesuje Cię cena usługi zadzwoń a cenę przedstawimy Ci telefonicznie.

Pomoc drogowa Solina

Transport Legenc oferuje kompleksowe usługi pomocy drogowej, opartej na doświadczeniu i pozytywnych opiniach klientów. Działamy na terenie całego województwa podkarpackiego w każdym miejscu.

Podczas podróży może dojść do różnych zdarzeń i o każdej porze, czy to zwykła awaria, czy kolizja, co może doprowadzić do potrzeby odholowania pojazdu. Dlatego nasze usługi są oferowane całodobowo. Wiemy, że dla naszych klientów liczy się czas, więc jesteśmy na miejscu jak najszybciej.

Kompleksowe usługi pomocy drogowej w Solinie
Usługi pomocy drogowej w Solinie

Autolaweta Solina – szybka pomoc i serwis

Autolaweta jest dostępna całodobowo. Jeśli masz problem w Solinie taką jak stłuczka, kolizja, wypadek czy katastrofę na drodze, zadzwoń i wykorzystaj nasze lawety. Posiadamy szkolony personel oraz nowoczesne auta które oferują pomoc w ciężkiej sytuacji. Możliwe jest finansowanie na koszt ubezpieczyciela. Możemy też zorganizować serwis dla samochodu, posiadamy mechaników oraz zaprzyjaźnione warsztaty samochodowe. Zapewnimy serwis samochodów dla Ciebie.

Laweta Solina – Usługi lawetą całodobowo

Posiadamy w swojej flocie profesjonalne lawety do transportu lądowego samochodów osobowych i dostawczych 3,5 tony i powyżej. Laweta jest również dostępna w Solinie. Nasze samochody są profesjonalne i dobrze przygotowane do każdych warunków holowania. Za pomocą wyciągarki Twój samochód bezpiecznie wjedzie na platformę i zostanie przewieziony do punktu docelowego po wcześniejszym zabezpieczeniu pasami do mocowania pojazdu.

Kompleksowe usługi pomocy drogowej w Solinie

Chcesz dowiedzieć się więcej o Pomocy Drogowej w Solinie?

Jeżeli chcesz uzyskać więcej szczegółów zadzwoń lub napisz wiadomość. Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy.

pomoc drogowa solina