+48 703 803 033 biuro@transport.legenc.com

Pomoc Drogowa Solina | Auto Laweta w Solinie

Pomoc 24h | Autoholowanie lawetą | Bezpieczne i profesjonalne holowanie | Dojazd do serwisu zaraz po wypadku
Usługi pomocy drogowej w Solinie

Laweta Solina – Usługi lawetą całodobowo

Firma posiada w swojej flocie profesjonalne lawety do transportu lądowego samochodów osobowych i dostawczych 3,5 tony i powyżej. Laweta jest również dostępna w Solinie. Nasze samochody są profesjonalne i dobrze przygotowane do każdych warunków holowania. Za pomocą wyciągarki Twój samochód bezpiecznie wjedzie na platformę i zostanie przewieziony do punktu docelowego po wcześniejszym zabezpieczeniu pasami do mocowania pojazdu.

 

Pomoc drogowa 24h Solina –

eksresowa pomoc 

Firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług pomocy drogowej zapewni wszystkim kierowcom kompleksową i profesjonalną pomoc na drodze, gdy tylko pojawi się problem na drodze. Każdemu kierowcy mogą przydarzyć się problemy na drodze. Niezależnie od tego problemu nasi pracownicy zawsze znajdą rozwiązanie dla Pańskich problemów i w mgnieniu oka pomogą uporać się z problemem.

Pomoc drogowa jest do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Firma ceni czas swoich klientów dlatego pracownicy postarają się być na miejscu najszybciej jak to jest tylko możliwe.  

Kompleksowe usługi pomocy drogowej w Solinie

Gwarantujemy

Skuteczność

Punktualność

Wieloletnie doświadczenie

Chcesz dowiedzieć się więcej o Pomocy Drogowej w Solinie?

Jeżeli chcesz uzyskać więcej szczegółów zadzwoń lub napisz wiadomość. Nasi pracownicy chętnie opowiedzą na wszystkie pytania.