Zadzwoń / Call [email protected]

Zamów kompleksową pomoc drogową w Rzeszowie

Pomoc 24h | Autoholowanie lawetą | Bezpieczne i profesjonalne holowanie | Dojazd do serwisu zaraz po wypadku
Usługi pomocy drogowej w Rzeszowie

Pomoc drogowa Rzeszów – Holowanie samochodów

Transport Legenc oferuje kompleksowe usługi pomocy drogowej, opartej na doświadczeniu i pozytywnych opiniach klientów. Działamy na terenie całego województwa podkarpackiego w każdym miejscu.

Podczas podróży może dojść do różnych zdarzeń i o każdej porze, czy to zwykła awaria, czy kolizja, co może doprowadzić do potrzeby odholowania pojazdu. Dlatego nasze usługi są oferowane całodobowo. Wiemy, że dla naszych klientów liczy się czas, więc jesteśmy na miejscu jak najszybciej.

Kompleksowe usługi pomocy drogowej w Rzeszowie.

Szybka pomoc drogowa – na terenie całego Podkarpacia

Autoholowanie z naszą firmą jest bezpieczne i sprawdzone, nie musisz też martwić się o swój budżet. Nasz pracownik wcześniej przedstawi Ci kalkulację usługi holowania. A kiedy naprawa usterki na miejscu nie będzie możliwa, dostarczymy Twój pojazd do najbliższego serwisu, lub do tego, który nam wskażesz.

Nasza laweta dotrze w najtrudniejsze rejony Polski, żeby zapewnić pomoc na drodze Tobie i Twojemu pojazdowi. Już w ciągu kilku chwil będziemy gotowi do usunięcia pojazdu z drogi i transportu do wyznaczonego celu, szybko i bezpiecznie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Pomocy Drogowej w Rzeszowie?

Jeżeli chcesz uzyskać więcej szczegółów zadzwoń lub napisz wiadomość. Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy.

Pomoc drogowa Rzeszów – cennik

Ceny naszych usług uzależnione są od kilku czynników. Z tego też względu koszty usługi holowania przedstawiamy telefonicznie. Nasz konsultant zapyta Cię o rodzaj samochodu jaki chcesz holować aby ustalić jego gabaryty oraz wagę. Następnie zapyta również o odległość konieczną do pokonania oraz porę dnia w której zostanie wykonana usługa. Na podstawie tych czynników otrzymasz od nas kosztorys cenowy jeszcze przed wykonaniem zlecenia.

Autoholowanie oraz holowanie

Podczas rozmowy telefonicznej ustalimy szczegóły planowanego holowania Twojego pojazdu. Dzięki takiej rozmowie masz zawsze pewność że na miejsce problemu lub zdarzenia przyjedzie właściwie dobrany pojazd. Firma Legenc holuje samochody osobowe, motory, autobusy oraz tiry.

Pomoc drogowa Rzeszów 24h / 7 / 365 dni w roku

Nasz telefon kontaktowy jest aktywny cały rok kalendarzowy. W przypadku nagłego zdarzenia zawsze możesz do nas zadzwonić. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w ciągu dnia jak i w nocy. Odpowiadamy całodobowo na potrzeby transportu lądowego w Polsce. Naszą lawetę możesz zamówić więc w każdej sytuacji bedąc w okolicach Rzeszowskiej ziemi w województwie podkarpackim. W ofercie posiadamy różnego rodzaju lawety aby móc maksymalnie optymalizować koszty transportu.

Auto pomoc Rzeszów – tanie usługi

Usługi naszej lawety są stosunkowo tanie względem jakości usługi jaką oferujemy. Jeśli masz problem z samochodem najczęściej chcesz zamawiać tanie lawety. Po Twoje auto przyjedziemy również do okolic tj. Tyczyn, Kielnarowa, Jasionka, Boguchwała, Kielanówka, Kraczkowa, Miłocin, Trzebownisko, Chmielnik, Malawa, Krasne, Zaczernie, Świlcza oraz Rudna Mała.