+48 703 803 033 biuro@transport.legenc.com

Zamów kompleksową pomoc drogową w Hoszowczyku

Pomoc 24h | Autoholowanie lawetą | Bezpieczne i profesjonalne holowanie | Dojazd do serwisu zaraz po wypadku

Pomoc drogowa Hoszowczyk – Holowanie pojazdów

 

Firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług pomocy drogowej zapewni wszystkim kierowcom kompleksową i profesjonalną pomoc na drodze, gdy tylko pojawi się problem na drodze. Każdemu kierowcy mogą przydarzyć się problemy na drodze. Niezależnie od tego problemu nasi pracownicy zawsze znajdą rozwiązanie dla Pańskich problemów i w mgnieniu oka pomogą uporać się z problemem.

 

Kompleksowe usługi pomocy drogowej w Hoszowczyku
Usługi pomocy drogowej w Hoszowczyku

Ekspresowa pomoc drogowa – na terenie całego Podkarpacia

Firma posiada w swojej flocie profesjonalne lawety do transportu lądowego samochodów osobowych i dostawczych 3,5 tony i powyżej. Laweta jest również dostępna w Hoszowczyku. Nasze samochody są profesjonalne i dobrze przygotowane do każdych warunków holowania. Za pomocą wyciągarki Twój samochód bezpiecznie wjedzie na platformę i zostanie przewieziony do punktu docelowego po wcześniejszym zabezpieczeniu pasami do mocowania pojazdu.

Pomoc drogowa jest do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Firma ceni czas swoich klientów dlatego pracownicy postarają się być na miejscu najszybciej jak to jest tylko możliwe.  

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI DOTYCZĄCYCH POMOCY DROGOWEJ w Hoszowczyku?

W celu uzyskania większej ilości szczegółów skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz udzielą szczegółów dotyczących pomocy drogowej.

Gwarantujemy

Pewność i zaufanie

Skuteczność

Wieloletnie doświadczenie