+48 703 803 033 biuro@transport.legenc.com

Zamów kompleksową pomoc drogową w Cisnej

Pomoc 24h | Autoholowanie lawetą | Bezpieczne i profesjonalne holowanie | Dojazd do serwisu zaraz po wypadku

Szybka Pomoc drogowa Cisna – Holowanie samochodów

Usługi holownicze z firmą Transport Legenc to profesjonalne usługi pomocy drogowej, oparte na wieloletnim doświadczeniu i wielu pozytywnych opiniach klientów.

Działalność pomocy drogowej obejmuje teren gminy Cisna oraz całego województwa podkarpackiego. Doświadczeni oraz przeszkoleni pracownicy dojadą praktycznie w każde, nawet trudno dostępne miejsce w którym Państwo się znajdują, nawet w ekstremalnych warunkach.

 

 

Usługi pomocy drogowej w Cisnej
Kompleksowe usługi pomocy drogowej w Cisnej

Autolaweta – na terenie całego Podkarpacia

Firma posiada w swojej flocie profesjonalne lawety do transportu lądowego samochodów osobowych i dostawczych 3,5 tony i powyżej. Laweta jest również dostępna w Cisnej. Samochody są profesjonalne i dobrze przygotowane do każdych warunków holowania. Za pomocą wyciągarki Twój samochód bezpiecznie wjedzie na platformę i zostanie przewieziony do punktu docelowego po wcześniejszym zabezpieczeniu pasami do mocowania pojazdu. 

Pomoc drogowa jest do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Firma ceni czas swoich klientów dlatego pracownicy postarają się być na miejscu najszybciej jak to jest tylko możliwe.  

Gwarantujemy

Wieloletnie doświadczenie

Pewność i zaufanie

Skuteczność

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI DOTYCZĄCYCH POMOCY DROGOWEJ W Cisnej?

W celu uzyskania większej ilości szczegółów skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz udzielą szczegółów dotyczących pomocy drogowej.